Xbox opcja grania w chmurze

Smiley face

Xbox opcja grania w chmurze

Xbox opcja grania w chmurze już jest dostępna dla wszystkich posiadaczy konsol xbox one oraz series/s/x. Jest to rewolucyjna usługa w świecie gier która zadaje kolejny cios playstation, a dlaczego ? o tym zaraz. Wiele osób narzekało na drogie dyski do najnowszych konsol od microsoftu, dysk który pozwoli zagrać nam w next geny kosztuje ok 1000 zł. Granie w chmurze to rewolucja która pozwoli ograniczyć nam koszty związane z brakiem miejsca na naszych konsolach. Ważną rzeczą jest to że teraz przed pobraniem gry z gamepass masz możliwość po prostu ją przetestować i sprawdzić czy faktycznie wpadnie w Twój gust. Nie każdy z nas w obecnych czasach ma łącze światłowodowe, które pozwala dość duże gry pobierać w kilka chwil.

Xbox opcja grania w chmurze

Pamiętaj jednak również o tym że jest to gra przez internet, która również wymaga od nas dość szybkiego łącza, co najmniej 10 mbps , czym szybsze łącze tym lepiej.

Jak zagrać w chmurze na konsoli xbox ?

Wejdź w menu gier z gamepass na swojej konsoli.

w prawym dolnym rogu poszczególnych tytułów widzisz małe chmurki, są to gry w które możesz zagrać. Wejdź w jedną z wybranych gier.

Obok opcji zainstaluj masz przycisk graj. Wciśnij go i wskakuj do swojej gry. To wszystko prawda że proste ?

 

Dodajmy również że coraz więcej gier którę będą się pojawiać, będą na nową generacje. Niestety na starszych konsolach a mowa o xbox one w nie nie zagramy. Ale jeżeli dana gra znajdzie się w abonamencie , będziemy mogli w nią zagrać. A przykładem jest chociaż by Serious Sam4 któy w dniu premiery trafił do Gamepass. Gra jest dostępna na nowej generacji series. Ale dzięki graniu w chmurze możemy w nią zagrać również na xbox one.

SOCIAL MEDIA

Strefa reklamy

Baner Lineage 2 Essence Baner Lineage 2 Essence

Ostatnie wpisy

10

Game Play