War thunder

Smiley face

War thunder

Dziś po lupę bierzemy grę War thunder grę w pełni darmową na platformy takie jak pc , xbox oraz playstation. War thunder jest grą która swoje początki miała pod koniec roku 2013 wtedy wówczas ukazała się na playstation 4. W roku 2016 zadebiutowała na pc a dwa lata później w 2018 również na konsolach xbox one. Za produkcję oraz wydanie odpowiada znana w branży gier firma Gaijin Entertainment. Poniżej trailer z gry.

W grze mamy możliwość rozgrywania historycznych starć z okresu drugiej wojny światowej, oraz wojny koreańskiej. Piloci, czołgiści oraz marynarze stają na przeciw siebie kto zwycięży w tej rozgrywce ? Do dyspozycji mamy mnóstwo pojazdów jeżdżących, latających oraz pływających. Fantastycznie odwzorowanych wraz ze wszystkimi detalami. W bitwach jednocześnie może brać udział do 30 graczy, podzielonych na dwa zespoły piętnastoosobowe. Gra prezentuje również fantastyczny system fizyki, oraz uszkodzeń. Oprawa dźwiękowa stoi również na bardzo wysokim poziomie. Warto również dodać iż mapy stworzono na podstawie zdjęć satelitarnych z okresu wojennego, dbając przy tym o każdy szczegół.

War thunder

Gra na pc oraz konsole xbox one/series a także playstation 4/5 W pełni darmowa.

War Thunder zagraj teraz

ZAGRAJ TERAZ

 

Na konsolach gra dostępna w microsoft store w sekcji darmowe gry, oraz w ps store.

Wymagania na Pc :

  • System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8.
  • Procesor: 2,2 GHz.
  • Pamięć RAM: 1,5 GB.
  • Karta Graficzna: Radeon X26XX / GeForce 7800 GT.
  • Internet: Stałe połączenie szerokopasmowe.
  • Dysk Twardy: 3 GB.

Na dodamy jeszcze że gra posiada bardzo dobrze rozwiniętą sekcję e-sportową, w wielu krajach rozgrywane są zawody oraz różne mistrzostwa. W tym również turnieje sieciowe.

SOCIAL MEDIA

Strefa reklamy

Baner Lineage 2 Essence Baner Lineage 2 Essence

Ostatnie wpisy

10

Game Play