Match masters recenzja

Smiley face

Match masters recenzja

Dziś pod lupę po raz pierwszy bierzemy grę na androida w którą na dzień dzisiejszy gra już kilka milionów ludzi z całego świata.

Gra w sklepie play ma bardzo wysoką ocenę wynoszącą aż 4.6 na 5 gwiazdek. Match masters jest to gra multiplayer na urządzenia z systemem android,  jest to gra logiczna w której w czasie rzeczywistym rywalizujemy z innym graczem 1v1. Możemy również zagrać przeciwko swoim znajomym którzy również grają w grę.

Match masters recenzja

W grze za zadanie mamy dopasowywać na planszy możliwe elementy, tak aby całość miała przy najmniej 3 elementy, za co dostajemy punkty. Dużym plusem jest to że możemy brać udział w turniejach , dla 4,8,16 lub 32 graczy. Za zwycięstwo otrzymujemy punkty oraz nagrody w postaci monet oraz boosterów. Ap ropo bosoterów, podczas gry zbierając niebieskie gwiazdki(przeciwnik czerwone kółka) Mamy szanse na użycie dopalacza, a dopalaczy w grze jest kilka rodzajów a są to brązowe,srebrne,złote,diamentowe 1,2,3 oraz legendarne. Jest wiele boosterów które wyglądają i powodują na planszy inne efekty. Match masters jest grą w którą grają miliony ludzi na całym świecie,  w grze możemy się świetnie bawić nie wydając przy tym pieniędzy. Jeżeli lubisz gry logiczne, a przy okazji rywalizację z innymi, na pewno gra Ci się spodoba i pochłonie Cię na długie godziny grania. Niżej link do sklepu play z grą.

Sklep play match masters

 

Zobacz rówież inne wpisy na naszej stronie :

Xbox opcja grania w chmurze

SOCIAL MEDIA

Strefa reklamy

Baner Lineage 2 Essence Baner Lineage 2 Essence

Ostatnie wpisy

10

Game Play