Gdzie tanio kupić xbox game pass

Smiley face

Gdzie tanio kupić xbox game pass

Gdzie tanio kupić xbox game pass to pytanie zadaje sobie wielu z was korzystając na co dzień z usługi, ale i pewnie nowi gracze chcący przystąpić do abonamentu od microsoftu. A teraz słów kilka o samym abonamencie. Xbox game pass jest biblioteką gier która daje nam dostęp do ponad 200 gier. W tym również premier ze studia microsoft i im podległych. Forza horizon 5 , Serious sam 4, Football manager 2022 i wiele wiele innych hitowych gier. Lista gier wciąż jest stale aktualizowana, co miesiąc następuje rotacja, w której kilka tytułów wypada a w ich miejsce trafiają nowe gry.

Gdzie tanio kupić xbox game pass

 

W skład game pass wchodzi również subskrypcja EA play, w której to możemy zagrać w ponad 80 gier od studia Electronic arts, Nfs Heat, Fifa 21, Nhl21, seria battlefield i wiele innych ciekawych gier. Abonament na stronie microsoft możemy zakupić za ok 50 zł. Jednak w internecie dzięki częstym promocją jesteśmy w stanie zakupić subskrypcję dużo taniej. Poniżej przedstawiamy wam stronę która automatycznie wyszuka wam najtańszą obecnie ofertę na abonament. Na stronie tanigamepass zaznacz czy jesteś nowym użytkownikiem, czy może powracasz do oferty lub chcesz ją przedłużyć, a strona automatycznie wyszuka Ci najtańszy wariant.

https://tanigamepass.pl/

Możemy rozglądać się jeszcze na portalach typu allegro lub eneba. Tam również można znaleźć ciekawe oferty. Jednak chcąc zakupić abonament na allegro, zwróć uwagę na to aby szukać klucza a nie konto współdzielone. Jeżeli posiadasz inne miejsca w których kupujesz abonament, daj znać.

SOCIAL MEDIA

Strefa reklamy

Baner Lineage 2 Essence Baner Lineage 2 Essence

Ostatnie wpisy

10

Game Play