Fortnite sposób na vdolce

Smiley face

Fortnite sposób na vdolce

Fortnite sposób na vdolce , mówi się że gra fortnite z tygodnia na tydzień traci graczy, na rzecz innych gier battle royale. Statystyki jednak pokazują że gra nie ma się źle, i pewnie jeszcze długo będzie w czołówce jeżeli chodzi o ilość graczy w grze.

Wiemy również że za vdolce możemy kupić różne skiny, zaczynając od postaci , kończąc na lotniach, pleckach i tańcach. Vdolce nie dają żadnej przewagi w grze , jednak dobrze je mieć, aby ciągle nie grać tymi samymi postaciami randomowymi.

Sposób który opiszemy nie jest w pełni darmowy, a polega na tym że aby zgarniać fajne ilości vdolców, najpierw musimy wydać parę zł na dodatek do gry ratowanie świata.

Fortnite sposób na vdolce

Fortnite sposób na vdolce

Korzyści otrzymasz kilka, zaczynając od tego że otrzymasz całkiem nowy tryb gry, w którym razem ze znajomymi będziesz wykonywać misje w grze , w zamian otrzymując nowe levele i nagrody. Co dzień otrzymujesz prezenty za logowanie , za samo wejście do trybu ratowanie świata. Tak się składa że co kilka dni nagrodami są właśnie vdolce. Reasumując, mając ratowanie świata, karnety bojowe w battle royale masz za darmo. Przez czas jaki trwa sezon w grze , za co dzienne logowania otrzymasz spokojnie ok 1000 vdoclów. My logując się co dzień do gry otrzymaliśmy już kilkanaście tysięcy vdolców za darmo 😉 Pamiętaj otrzymasz vdolce oraz zupełnie nowy tryb w którym lubiąc fortnite będziesz się świetnie bawił.

Sprawdź również inne wpisy na naszej stronie :

Rocket league genialna gra za darmo !

SOCIAL MEDIA

Strefa reklamy

Baner Lineage 2 Essence Baner Lineage 2 Essence

Ostatnie wpisy

10

Game Play